Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
href="mailto:moc!pont!liamg!kukac!aloksifer!pont!anna!pont!yrohtab">moc!pont!liamg!kukac!aloksifer!pont!anna!pont!yrohtab

Versenyeredmények 2013/14.

ORSZÁGOS versenyek

 

- Mátészalkai I. Zsoltáréneklő és Műveltségi vetélkedő

II. hely és Különdíj Győri Zsófi – felkészítő: Madai Erika, Marcsinák Róbert

III. hely és Különdíj Bíró Fruzsina - felkészítő: Madai Erika, Marcsinák Róbert

 

- Tiszakécskei Országos Református Mesemondó Verseny

II. hely- Fodor Gvendolin 5. évf.- felkészítő: Nagy Bernadett

 

- Kunhegyesi Országos Adventi Versmondó és Dicséreténeklő verseny

III. hely – Somogyi Barbara 7. évf. - felkészítő: Schlosserné Csernai Éva

Különdíj - Győri Zsófi 6. év - felkészítő: Madai Erika tanárnő és Marcsinák Róbert

 

- Wass Albert – Országos vers- és prózamondó verseny Törökszentmiklós, Bethlen Gábor Református Általános Iskola

Különdíj: Nagy Zsófia 3. - felkészítő: Szász Tünde

Dicséret: Somogyi Barbara 7. - felkészítő: Schlosserné Csernai Éva

Dicséret: Vasvári Tícia 7. - felkészítő: Nagy Bernadett

 

- Mezőtúr, Református Általános Iskolák Országos Úszóbajnokság, X. Széchy Tamás Emlékverseny

Csoba Adrienn 

I. hely – Aranyérmes – Hátúszás – Országos bajnok

II. hely – Ezüstérem – Gyorsúszás

II. hely – Ezüstérem – Pillangóúszás

III. hely – Bronzérem – Mellúszás

Felkészítője: Kaliba Viktor

 

- Mezőtúr, Református Általános Iskolák Országos Úszóbajnokság, X. Széchy Tamás Emlékverseny

Csoba Krisztián                                               

III. hely - mellúszás

Felkészítője: Kaliba Viktor

 

- Mezőtúr, Református Általános Iskolák Országos Úszóbajnokság, X. Széchy Tamás Emlékverseny –Összesített eredmény

V. hely - Nyírbátori Református Általános Iskola (19 iskolából)

 

- Gyula, Országos Református Bibliai történetmondó verseny

III. hely – Nagy Zsófia 3. – felkészítő: Szász Tünde

IV. hely – Fodor Gvendolin 5. – felkészítő: Nagy Bernadett

Különdíj a művészi előadásért – Vasvári Tícia 7. – felkészítő: Nagy Bernadett

 

- Debrecen - Kárpátmedencei és Országos Református Kátéismeret verseny

I. hely – Győrfi Dániel 8. – felkészítő: Marcsinák Róbert

 

- KYOKUSHIN KARATE

Papp Réka

I. hely BUSIDO Kupa Budapest

III. hely TARJÁN – Országos bajnokság Felkészítő: Karczub Miklós

II. hely Gyöngyös – Országos bajnokság

VIII. hely Lengyelország – Európa Kupa

III. hely Zemplén Kupa – Sátoraljaújhely – Nemzetközi bajnokság

III. hely Veszprém – Országos döntő

 

- LOGO – Programozói – Országos verseny – Budapest ELTE

XX. hely Zsindelyes Zoltán 6.

XXI. hely Sárga Bence 7. - felkészítő: Pócsi Irén

 

- Vásárosnamény - Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny - megyei forduló

Az iskola legeredményesebb versenyzője

Kerekes Miklós – felkészítő: Kerekesné Puholla Mária, Opre Csabáné

 

- Debrecen, Nemzetközi Labdarúgótorna

I. hely I. korosztály csapata - Felkészítő: Csonka Gábor tanár

 

- Budapest, London Bridge – Országos Angol nyelvi verseny

XII. hely – Kerekes Miklós

XVII. hely – Kujbus Bence

XVIII. hely – Madai Jázmin Erika – felkészítő: Margiticsné Kobolák Andrea

 

- Miskolc, PC Kismester Informatikai verseny – Országos döntő

III. hely – Laszip Gréta Tessza 7. – felkészítő: Pócsi Irén

IV. hely – Szulyák Mihály 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

V. hely – Karácsony Kitti 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

VI. hely – Bákonyi Mercédesz 6. – felkészítő: Pócsi Irén

VIII. hely – Puskás Mónika 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

VIII. hely – Tóth Adrienn 7. – felkészítő: Jónás Istvánné

IX. hely - Terdik Kornél 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

IX. hely – Borsi Boglárka 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

X. hely – Papp Réka 6. – felkészítő: Jónás Istvánné

X. hely – Albecz Hajnalka 5. – felkészítő: Pócsi Irén

XI. hely – Szabó Gábor 7. – felkészítő: Pócsi Irén

XI. hely – Üveges Barbara 8. – felkészítő: Pócsi Irén

 

- Budapest, TEKI-TOTÓ – Országos Matematika Levelező verseny

Arany minősítés

Bene Kamilla 2. – felkészítő: Dr. Trefánné Lőrincz Zsuzsanna

Perpék Szabolcs 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Kerekes Zalán 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Serbán Bence 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Fülep Dániel 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Kujbus Kristóf 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Bulyáki Mátyás 1. – felkészítő: Kissné Vékony Zsuzsanna

Gárdos László János 2. – felkészítő: Strzalkáné Zatik Andrea

Lőrincz Petra 2. – felkészítő: Strzalkáné Zatik Andrea

Polyák Gergő 2. – felkészítő: Strzalkáné Zatik Andrea

Pocsai Dávid 2. – felkészítő: Strzalkáné Zatik Andrea

 

Ezüst minősítés

Mocsár Nóra 2. – felkészítő: Strzalkáné Zatik Andrea

 

- Mezőkövesd, XIV. MATYÓ PÜNKÖSD KUPA

Csoba Adrienn

I. hely – Gyorsúszás

I. hely – Pillangó

I. hely – Hátúszás

I. hely – Mellúszás – felkészítő: Kaliba Viktor

 

- Mezőkövesd, XIV. MATYÓ PÜNKÖSD KUPA

Csoba Krisztián

I. hely – Gyorsúszás

I. hely – Pillangó

I. hely – Hátúszás

I. hely – Mellúszás – felkészítő: Kaliba Viktor

 

- Mezőkövesd, XIV. MATYÓ PÜNKÖSD KUPA

Szécsi Zsófia Anna

I. hely - Mellúszás

II. hely – Pillangó

II. hely – Hátúszás

III. hely – Gyorsúszás – felkészítő: Kaliba Viktor

 

- Kézilabda és labdarúgó csapataink részt vettek az ERIMA és a BOZSIK program bajnoki mérkőzésein kiváló eredményt értek el.

- Labdarúgás U/7 - I. korcsoport

I. hely – Kovács Kálmán Emléktorna, Nyírbátor

I. hely – Karácsony Kupa, Debrecen

III. hely – UTE Kupa, Budapest

I. hely - Juniális Kupa, Gödöllő

I. hely – BOZSIK Intézményi torna,

II. hely – Diákolimpia megyei döntő

Csapattagok: Perpék Szabolcs, Kujbus Kristóf, Kerekes Zalán, Tóth Milán, Pataki Kende, Bécsi Marcell, Bákonyi Balázs

Felkészítő tanár: Csonka Gábor

 

Labdarúgás U/9 - II. korcsoport

I. hely – BOZSIK Intézményi torna

II. hely – Megyei Diákolimpiai döntő

Csapattagok: Karácsony József, Küzmös Zsombor, Pecséri Ákos, Szegedi Máté, Weibli Zoltán, Perpék Szabolcs, Kujbus Kristóf

Felkészítő tanár: Csonka Gábor

 

Labdarúgás – Leány U/11 - IV. korcsoport

I. hely – Bozsik Intézményi torna

I. hely – Kiss Zoltán Emléktorna – Nyírlugos

II. hely – Diákolimpia megyei döntő

Csapattagok: Balla Ágnes, Veszprémi Andrea, Ruha Madlen, Huri Klaudia, Hankóczki Kitti, Bíró Fruzsina Éva, Sánta Dóra, Lovász Blanka Panna, Danó Erzsébet, Margitics Zsófia, Jóni Katrin Anasztázia, Koszkócsák Viktória

Felkészítő tanár: Csonka Gábor

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/7 Korosztály

Régió döntőn minden mérkőzést megnyertek

Csapattagok: Angyal Bence Martin, Kósa Dávid, Küzmös Zsombor, Molnár Miklós, Müller Mihály József, Nagy Bálint Balázs, Perpék Szabolcs, Popovics Mihály, Serbán Bence, Strzalka József Mátyás, Szép Szabolcs Máté, Trefán Szabolcs Örs, Vass Máté

Felkészítő tanár: Weibli Zoltán

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/8 Korosztály

Régió döntőn az élvonalban végeztek

Csapattagok: Balogh Ádin Tibor, Galambos Erik, Gárdos László János, Gerstmayer Patrik, Kádár Attila, Kádár Bálint, Karácsony József, Küzmös Zsombor, Lakatos Martin, Molnár Zoltán Richárd, Müller Mihály, Szabó János Levente, Szegedi Máté, Takács Vencel, Tóth Dávid, Trefán Szabolcs Örs, Weibli Zoltán

Felkészítő tanár: Weibli Zoltán

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/9 Korosztály

Régió döntőn az élvonalban végeztek

Csapattagok: Balogh Ádin Tibor, Bulyáki Levente Sándor, Cselenyák Máté, Csoba Zsolt, Gyulai Xavér, Karácsony József, Kerekes Levente, Lovász Máté, Margitics Attila, Pócsik Krisztofer László, Szabó Péter Attila, Szegedi Máté, Tóth Dávid, Vincze Nándor, Weibli Zoltán

Felkészítő tanár: Weibli Zoltán

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/10 Korosztály

V. hely – Régió döntő

Csapattagok: Bulyáki Levente Sándor, Cselenyák Máté, Cseszlai Milán, Csoba Zsolt, Huri József Bertalan, Jaczina Szabolcs, Kerekes Levente, Lovász Máté, Margitics Attila, Mátyás Dominik, Mester Máté, Molnár István, Nagy Erik, Pócsik Krisztofer László, Sersényi Ferenc, Szilágyi Tivadar, Szűcs Dávid, Tuba Zétény Milán, Vincze Nándor, Zsukk András

Felkészítő tanár: Weibli Zoltán

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/12-11 Korosztály

III. hely – Régió döntő

Csapattagok: Bernáth István, Bíró Péter Márk, Blánár Mihály, Borbély Dominik, Gergely Zoltán, Herczku József, Horváth Zsolt, Jaczina Szabolcs, Kinál Mátyás, Koszkócsák Mihály Márk, Lukács Dániel, Mátyás Dominik, Pócsik Attila, Rácz Roland, Sersényi Ferenc, Szilágyi Tivadar, Vasvári János Attila,

Felkészítő tanár: Weibli Zoltán

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/10 Korosztály

VII. hely – Kulcsár Anita Régió verseny

Csapattagok: Barta Inez, Göncző Fanni, Hegyes Jázmin, Horváth Linda Szófia, Jónás Valentina Emese, Lehel Kamilla Rebeka, Madai Jázmin Erika, Molnár Mercédesz, Papp Evelin, Veréb Dominika, Vitéz Alexandra

Felkészítő tanár: Forgács Vilma

 

ERIMA – Országos Gyermekbajnokság U/12 Korosztály

VI. hely – Kulcsár Anita Régió verseny

Csapattagok: Albecz Viktória, Csókássy Vivien, Izsvák Vivien, Karácsony Kitti, Koszkócsák Viktória, Mikulik Viktória, Papp Réka, Puskás Mónika, Vislóczki Mercédesz,

Felkészítő tanár: Forgács Vilma

 

- Nyírbátori Diákszínpad kiválóan szerepelt a Kisvárdán megrendezett regionális döntőn.

- Ezüst minősítést kaptak

A diákok meghívást kaptak a XIII. Weöres Sándor Színjátszó Fesztivál Országos Találkozójára, ahol Diplomát és rendezői különdíjat vehettek át.

A diákszínpad tagjai: Gere Ádám Tamás, Győrfi Dániel, Küzmös Zsaklin, Lajsz Keve, Laskovics Anett, Vasvári Tícia, Mizsei Panna.

Művészeti vezető: Márton Ildikó

 

- Abacusan angol nyelvi országos döntő – Budapest

II.hely THE CORNER STONE-csapat: Margiticsné Kobolák Andrea felkészítő tanár

A csapat tagjai: Karácsony Kitti, Muca Dóra, Kujbus Bence, Nagy Dániel, Madai Jázmin

 

- Abacusan komplex természettudományi verseny országos döntő – Budapest

5. – 6. évfolyam:

I. hely UNIO-csapat: Kerekesné Puholla Mária felkészítő tanár

A csapat tagjai: Borsi Boglárka, Kerekes Miklós, Cselenyák Inez, Puskás Mónika, Molnár Richárd, Kálvin Boglárka

 

7. – 8. évfolyam:

III.hely VÁLASZADÓK -csapat: Babik Béla felkészítő tanár

A csapat tagjai: Szűcs Patrícia, Üveges Barbara, Somogyi Dóra, Vangel Nikolett, Pető Eszter

 

V.hely KOMPLEXITÁS-csapat: Világosi László felkészítő tanár

A csapat tagjai: Markos Martin, Győrfi Dániel, Kónya Norbert, Bíró Richárd, Bradács Ákos

 

REGIONÁLIS - MEGYEI versenyek

 

- Borbély Imre – regionális Matematika Emlékverseny – Fehérgyarmat – Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola

I. hely Kerekes Miklós 5. - felkészítő: Kerekesné Puholla Mária – Opre Csabáné

II. hely Puskás Mónika 6. – felkészítő: Világosi László

IV. hely Molnár Richárd 5. – felkészítő: Világosi László

IV. hely Üveges Barbara 8. – felkészítő: Pócsi Irén

IV. hely Vangel Nikolett 8. – felkészítő: Pócsi Irén

V. hely Farkas Panna Lilla 7. – felkészítő: Világosi László

 

- ÚSZÓ DSE II. Szabolcs TOUR - megyei forduló

Csoba Adrienn

I. hely Vegyes váltó

I. hely Gyors – egyéni – országos csúcs

I. hely Mell – egyéni csúcs

I. hely Hát – egyéni csúcs

Kecskeméti Országos Döntőbe jutott – Felkészítője: Kaliba Viktor

 

- ÚSZÓ DSE II. SZABOLCS TOUR Úszóbajnokság – megyei forduló

Csoba Krisztián

- hely Vegyes váltó

 

- Záhony, SZABOLCS TOUR Úszóbajnokság – megyei forduló

Csoba Adrienn

I. hely Mellúszás

 I. hely Gyorsúszás

 I. hely Hátúszás

 I. hely Vegyes váltó – Felkészítője: Kaliba Viktor

 

- Záhony, SZABOLCS TOUR Úszóbajnokság – megyei forduló

Csoba Krisztián

 II. hely Mellúszás

 II. hely Vegyes váltó- Felkészítője: Kaliba Viktor

 

- LOGO – Informatika – programozói verseny – megyei forduló – Nyíregyháza

I. hely – Zsindelyes Zoltán 6.

II. hely – Mátyás Dominik 4. – felkészítő: Pócsi Irén

- hely – Sárga Bence 7.

 

- Reneszánsz hét – Regionális Mesemondó verseny – Nyírbátor

I. hely Bene Kamilla 2. - felkészítő: Nagyné Sipos Ibolya

I. hely Nagy Zsófia 3. – felkészítő: Szász Tünde

I. hely Mátyás Dominik 4. – felkészítő: Szegediné Sepa Erika

II. hely Pocsai Dávid 2. – felkészítő: Csoba Lászlóné

II. hely Harcsa Dorina 3. – felkészítő: Márton Ildikó, Vajda Teréz

II. hely Veréb Dominika 4. – felkészítő: Szegediné Sepa Erika

III. hely Forbauer Flóra 2. – felkészítő: Csoba Lászlóné

III. hely Nagy Dominik 1. – felkészítő: Józsáné Katona Erzsébet

Különdíj: Bradács Boglárka 1. – felkészítő: Józsáné Katona Erzsébet

Különdíj: Hegyes Jázmin 4. – felkészítő: Tóthné Ander Éva

 

Báthori István Körzeti Matematikaverseny – Nyírbátor

 I. hely – Vangel Nikolett 8. – felkészítő: Pócsi Irén

 III. hely – Győrfi Dániel 8. – felkészítő: Kerekesné Puholla Mária

 III. hely – Molnár Richárd 5. – felkészítő: Világosi László

- hely – Bene Kamilla 2. – felkészítő: Dr. Trefánné Lőrincz Zsuzsanna

 

- "Tündérmező megújuló öröksége" pályázat általános iskolai kategória - Nyíregyháza

I. díj – Madai Jázmin Erika / Felkészítő tanára: Madai Erika

 

 EGYÉB versenyek

 

Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola által meghirdetett versenyek:

- Adventi versmondó verseny

I. hely Vasvári Tícia 7. - felkészítő: Nagy Bernadett

II. hely Somogyi Barbara 7. - felkészítő: Schlosserné Csernai Éva

- Angol nyelvi mesemondó verseny

Különdíj: Győrfi Dániel - felkészítő: Margiticsné Kobolák Andrea

 

- Matematika verseny

III. hely Győrfi Dániel 8. c - felkészítő: Kerekesné Puholla Mária

 

- Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola által meghirdetett BIG TIPP Matematika verseny:

I. hely – Kerekes Miklós 5. – felkészítő: Opre Csabáné, Kerekesné Puholla Mária

III. hely – Kujbus Bence 5. – felkészítő: Opre Csabáné

 

- Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola által meghirdetett versmondó verseny:

I. hely – Fodor Gvendolin 5. – felkészítő: Nagy Bernadett

I. hely - Értetek Karitatív Egyesület által – Nyírbátor Város 40 éves jubileumára meghirdetett Várostörténeti és sportverseny – Felkészítő: Madai Erika

- I. hely - Kovács Kálmán Labdarúgó Emléktorna - Nyírbátori I. korosztály csapata

Felkészítő: Csonka Gábor

 

- Nyírvasvári - „Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket” Egyházi szavalóverseny

I. hely - Nagy Zsófia 3. - felkészítő: Szász Tünde tanító

I. hely - Mátyás Dominik 4. - felkészítő: Szegediné Sepa Erika tanító

II. hely - Vasvári Tícia 7. - felkészítő: Nagy Bernadett tanár

II. hely - Szécsi Zsófia Anna 2. - felkészítő: Nagyné Sipos Ibolya tanító

III. hely - Tóth Petra 1. - felkészítő: Nagy Józsefné tanító

Különdíj - Tóth Réka 2. - felkészítő: Nagyné Sipos Ibolya tanító

 

- Nyírbátor, Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI – Biológia verseny

IV. hely Üveges Barbara 8.- felkészítő: Babik Béla

VI. hely Bradács Ákos 8. – felkészítő: Barna Gábor

 

- Nyírbátor, Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Népdaléneklési verseny

I. hely Vitéz Alexandra 4.

I. hely Lehel Kamilla 4.

II. hely Kocsis Vivien Alina 1.

II. hely Papp Evelin 4.

II. hely Hegyes Jázmin 4.

I. hely Szécsi Zsófia Anna 2.

 

- Nyírbátor, Magyar Vöröskereszt Területi Csecsemőgondozó verseny

IV. hely Erdei Anasztázia 7., Mocsár Izabella 7. Margitics Zsófia7. –

Felkészítő – Jónás Istvánné, Dézsiné Imre Éva

 

- Nyírbátor, Magyar Vöröskereszt Elsősegélynyújtó verseny

IV. hely Jónás Máté László 8., Nagy Csaba 8., Bíró Richárd Ádám 8. Göncző Csaba 8. Juszku György Alex 8.

Felkészítő – Jónás Istvánné, Dézsiné Imre Éva

 

- Nyírbátor, Kulturális Központ által meghirdetett – Költészet napi verseny

I. hely Pocsai Dávid 2. – felkészítő: Csoba Lászlóné

I. hely Farkas Adél 4. – felkészítő: Szegediné Sepa Erika

II. hely Harcsa Dorina 3. – felkészítő: Márton Ildikó – Vajda Teréz

Különdíj: Kóródi Evelin 3. – felkészítő: Márton Ildikó – Vajda Teréz

I. hely Fodor Gvendolin 5. – felkészítő: Nagy Bernadett

II. hely Lajsz Keve 5 – felkészítő: Nagy Bernadett

I. hely Somogyi Barbara – felkészítő: Schlosserné Csernai Éva

III. hely Vasvári Tícia 7. – felkészítő: Márton Ildikó

Különdíj: Küzmös Zsaklin – felkészítő: Márton Ildikó

 

- Nyírbátor, Kulturális Központ, Városi Könyvtár, Báthori István Múzeum szervezésében – három forduló Városismereti vetélkedő

I. hely Bátori ifjak csapata – felkészítő: Madai Erika

Tagjai: Bíró Fruzsina Éva, Farkas Panna Lilla, Lovász Blanka, Máté Zsolt, Somogyi Barbara, Erdei Anasztázia

II. hely János vitézei csapata – felkészítő: Jóni János, Fehér Ádám Zoltán

Tagjai: Laszip Gréta Tessza, Laszip Levente István, Vasvári Tícia, Siket Sándor András, Mikó László

 

- Nyírlugosi Általános Iskola – Idegen nyelvi körzeti versenye

I. hely – Nagy Dániel 6.

II. hely – Kerekes Miklós 5. – felkészítő: Margiticsné Kobolák Andrea

 

- Nyírbátor, Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola – Helyesírási verseny

I. hely – Balogh Dzsenifer Sarolta 2. – felkészítő: Csoba Lászlóné

I. hely – Farkas Adél 4. – felkészítő: Szegediné Sepa Erika

II. hely – Bene Kamilla 2. – felkészítő: Nagyné Sipos Ibolya

II. hely – Bereznai Brigitta 2. felkészítő: Csoba Lászlóné

II. hely – Tóth Eszter 2. – felkészítő: Nagyné Sipos Ibolya

III. hely – Barta Inez 4. – felkészítő: Tóthné Ander Éva

 

- Nyírbéltek, Megyehatármenti Regionális Matematikaverseny

I. hely Bene Kamilla 2. - felkészítő: Trefánné Lőrincz Zsuzsanna

II. hely Vangel Nikolett 8. – felkészítő: Pócsi Irén

III. hely Tóth Eszter 2. – felkészítő: Dr. Trefánné Lőrincz Zsuzsanna

III. hely Laskovics Anett 5. - felkészítő: Opre Csabáné

 

- Nyírbátor, FÖLD Napja – COLOPLAST Rajzpályázat

I. díj – Nagy Hanna 1.

 

- Nyírbátor, Városi Környezetvédelmi vetélkedő

II. hely Somogyi Dóra 8. –  Vajdics Dóra 8. – Barna Gábor

 Bradács Ákos 8. – Világosi László

 

- Nyírbátor, Nyírbátor és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás által megszervezett II. KRESZ vetélkedő

III. hely Szűcs Patrícia 8. – felkészítő: Fehér Ádám Zoltán

III. hely csapat: Juszku György Alex 8., Szűcs Patrícia 8. – felkészítő: Fehér Ádám Zoltán

 

  - Bátori Kupa – Labdarúgás U8

 II. hely

 Csapattagok: Kujbus Kristóf, Pataki Kende, Bákonyi Balázs, Perpék Szabolcs, Kiss Marcell

 Felkészítő: Csonka Gábor

 

Gratulálunk tanulóinknak és a felkészítő pedagógusoknak!

SOLI DEO GLORIA!

Megosztom

Közelgő események

máj

29

Diákparlament

7. óra

máj

29

ISZSZ gyűlés

16:30

jún

2

Családi istentisztelet - Hősök napja

3. évfolyam

Hasznos információk

Ebédbefizetés:

  • Hétfő – Péntek     7:00 – 13:00
  • Étlap   

 

 

Ügyfélfogadás:

  • Hétfő – Csütörtök: 7:30 – 16:00
  • Péntek:                     7:30 – 13:00

Csengetési rend:

  • Csendes
    percek:        07:50 – 08:00

1. óra:          08:00 – 08:45

2. óra:          09:00 – 09:45

3. óra:          10:00 – 10:45

4. óra:          11:00 – 11:45

5. óra:          12:00 – 12:45

6. óra:          12:50 – 13:35

7. óra:          13:50 – 14:35

Digitális jólét program
hatartalanul